Czech Pro-Am teaching Tour 2017 – Pyšely: Tour skropená H₂O

NicCena

Czech Pro-Am teaching Tour 2017 – Pyšely: Tour skropená H₂O

Těžkou zkouškou uprostřed léta, nikoli však ohněm, nýbrž vodou, museli projít účastníci čtvrtého letošního klání Czech Pro-Am Teaching Tour. Zatímco první flighty v Pyšelích ještě vycházely za sucha, v poledne začalo pršet a tour, sponzorovaná jinak značkou No-H₂O, okusila přívaly vody jako málokdy.

Přesto jak účastníci turnaje, tak středočeské hřiště nápor shůry vydrželi. A přes nepřízeň počasí padaly dobré výsledky, stejně jako vydržela skvělá nálada.

V kategorii Apprentice se o vítězství podělili domácí hráčka Barbora Vejlupková s Adamem Šťastným, když oba zahráli shodně 71 ran, 1 pod par. Životní golf předvedl mezi čtyřicítkou amatérů Pavel Skuhrovec: potřeboval totiž jen 77 ran, kterými nasbíral astronomických 45 stablefordových bodů a svůj handicap dramaticky snížil z 14,3 až na 11,6.

Mezi třicítkou profesionálů se do paru vešla pětice: přesně 72 zahrál pátý Jan Juhaniak, o ránu méně měli a o třetí místo se dělili Ondřej Trupl s Květoslavem Strachotou a 70 ran nastřádal celkově druhý v pořadí Jakub Janda. Nejlepší byl ovšem Petr Nič, který vystřihl v těžkých podmínkách 69, tedy 3 pod par.

Týmové vítězství si odnesli Jakub Janda a Pavel Skuhrovec celkovým ziskem 83 bodů. Soutěže Nearest to pin ovládl mezi profesionály na čtyřce Radek Wagner (172 cm) a na osmičce Jan Pištěk (144 cm).

Poděkování patří Loretě Pyšely za voděvzdorné hřiště a také za skvělou chuť pozdního oběda, jehož králem byl smažený řízek s bramborovým salátem, rovnající se eaglu pondělního turnajového dne. Na shledanou 4. září v Berouně.

Registrace Turnaj Beroun 4.9.2017

 

Vaši Radka Važanská, Jan Juhaniak a Jiří Moučka


Galerie


Výsledky 

 PRO

Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre
1 NIČ Petr GKCEE 463258 PRO 69 / 39 69
2 JANDA Jakub GCPRH 90615 PRO 70 / 38 70
3 TRUPL Ondřej PGAC   PRO 71 / 37 71
4 STRACHOTA Květoslav GKLIS 120128 PRO 71 / 37 71
5 JUHANIAK Jan GCPRH 90488 PRO 72 / 36 72
6 ŠPŮR Ondřej GCKUH 1240283 PRO 73 / 35 73
7 PŘÍHODA Karel PGAC   PRO 73 / 35 73
8 ŠTROUGAL Petr GCPRH 90070 PRO 73 / 35 73
9 KOMÍNEK Tomáš PGAC   PRO 73 / 35 73
10 SKOPOVÝ Petr GCKVA 30224 PRO 73 / 35 73
11 KARL Herbert GC Kremstal   PRO 73 / 35 73
12 WAGNER Radek PGAC   PRO 74 / 34 74
13 JUHANIAK Filip GCPRH 90240 PRO 74 / 34 74
14 VANTUCH Milan PGAC   PRO 74 / 34 74
15 PÁLENÍK Štefan GKCEE 460290 PRO 75 / 33 75
16 JANOŠÍK Viktor PGAC   PRO 75 / 33 75
17 FULÍN Zbyněk GCPRH 90599 PRO 76 / 32 76
18 AMBROŽ Pavel GKHNV 570711 PRO 76 / 33 76
19 HOLLOWAY David PGA Austria   PRO 77 / 31 77
20 NECHANICKÝ Rudolf jn. RGCML 40487 PRO 77 / 32 77
21 ŠTRYNCL Jiří GCLIB 530008 PRO 78 / 30 78
22 TOMAN Marek RGCML 40657 PRO 78 / 30 78
23 BRADLEY Steve PGAC   PRO 79 / 31 79
24 SYŘIŠTĚ Bohuslav PGAC   PRO 79 / 29 79
25 BAUER Martin PGAC   PRO 81 / 28 81
26 NIČ Pavel sen. GCPRH 90405 PRO 82 / 26 82
27 MOUČKA Jiří GCPRH 90040 PRO 84 / 27 84
28 NĚMEC Petr GCCIH 730277 PRO 85 / 23 85
29 VAŽANSKÝ Jakub LGCPY 1802089 PRO 87 / 22 87
30 VÁVRA Luboš PGAC   PRO WD

 Apprentice – Playing Ab.

Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre
1 ŠŤASTNÝ Adam GCTUL 1400005 PRO 71 / 37 71
2 VEJLUPKOVÁ Barbora GKCEE 460239 PRO 71 / 39 71
3 NEUWIRTH Matyáš GCBBR 1640862 PRO 76 / 32 76
4 ŽÁČEK Ondřej GCYPS 970061 PRO 78 / 30 78
5 STÁREK David GCSPP 1070347 PRO 80 / 28 80
6 KAMIŠ Dominik PGAC   PRO 81 / 27 81
7 FILIP Jiří PRAGK 1261050 PRO 81 / 27 81
8 HEMMER Vojtěch GCBBR 1640436 6,4 84 / 33 84
9 JANOUCH Petr GCCEL 1000007 PRO 85 / 24 85
10 PITHART Daniel BENAG 1940128 PRO 88 / 24 88
11 ZATLOUKAL Jan GCCHP 1440019 PRO 89 / 20 89

AM

Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 SKUHROVEC Pavel GCPRH 91375 14,3 45 / 77 45 11,6
2 KOUKAL Jiří BERGC 1540145 18,8 43 / 84 43 16,6
3 NAPOLEAOVÁ Kristýna GKCEE 463310 4,5 40 / 72 40 4
4 ŘEHÁK Vladislav GCBIT 1630045 9,8 38 / 79 38 9,4
5 IRSILGER Walter GC Kremstal   9,8 38 / 79 38 9,4
6 PIŠTĚK Jan GKDDV 470227 15,1 37 / 86 37 14,8
7 ZGABUROVÁ Kristýna BERGC 1540254 7,6 36 / 81 36 7,6
8 ŠVARC Jakub GCPRH 90979 1,2 35 / 72 35 1,2
9 SIONKO Libor ALBGC 1430154 3,8 35 / 75 35 3,8
10 ZRZAVÝ Michal CESGK 981232 7 34 / 80 34 7
11 TAUCHMANOVÁ Markéta GCHOS 788015 16,4 34 / 93 34 16,4
12 GREINER Jaroslav GKHNV 571375 7,1 34 / 80 34 7,1
13 DOSTÁL Vítězslav GCAUS 280420 9 33 / 84 33 9,1
14 ŘEPA Josef GCHOS 784220 18,8 32 / 95 32 18,8
15 KALISTA Petr GCHOD 105938 9,6 32 / 85 32 9,7
16 KOTRS Petr GCTUL 1400009 5,9 32 / 80 32 6
17 HLADÍK Zdeněk BERGC 1540255 18,1 32 / 95 32 18,2
18 KALININ Sergey GCHOD 105336 15,7 32 / 92 32 15,8
19 BATUNA Adam GCMAP 1352121 23,9 31 / — 31 23,9
20 SCHNIERER Marek LGCPY 1800365 9,3 31 / — 31 9,4
21 DĚDKOVÁ Renáta GKLIS 120541 6,4 30 / 85 30 6,5
22 KALHOUS Richard GCBER 500797 11 30 / 89 30 11,1
23 VAČLENA Robert GCBBR 1641337 16,1 30 / 96 30 16,2
24 CHADRABA Ladislav GKDDV 470570 18,3 29 / — 29 18,4
25 STIBŮREK Pavel PRZGK 1220537 18,1 28 / 100 28 18,2
26 BOUČEK Zdeněk GCHOD 100027 2,7 28 / 81 28 2,8
27 BRZOŇ Miroslav GCAUS 281204 8,7 28 / 88 28 8,8
28 ŠIMÁK Jan GCCHP 1440805 21,5 28 / — 28 21,6
29 ŠVARC Pavel GCPRH 90999 10,9 27 / — 27 11
30 BARABÁŠ Miroslav GKBOT 1411396 22,7 27 / — 27 22,8
31 ARNOŠT Daniel LGCPY 1802266 22,4 27 / — 27 22,5
32 POSSELT Aleš CESGK 983791 17 27 / — 27 17,1
33 ZAJÍČEK Karel GKLIS 120723 13,1 26 / — 26 13,2
34 MÜLLER Jindřich GCKON 440922 6,6 25 / 91 25 6,7
35 ŘEPOVÁ Josefína GCHOS 784221 11,2 24 / — 24 11,3
36 OMELKA Martin GCUHR 1280146 9,1 24 / 94 24 9,2
37 HOLOMEK Jiří GCBER 501087 12,9 24 / — 24 13
38 HÁJEK Martin GCKAR 191037 19,2 24 / — 24 19,3
39 LORENC Čeněk LGCPY 1801041 14 21 / — 21 14,1
40 SOCHOR Ivan GCMBU 600025 12,6 21 / — 21 12,7

Prize Money

Pořadí Celkem Jméno 24. 4. 2017 Mstětice 22. – 23. 5. 2017 Beroun 19. 6. 20167 Zbraslav 24. 7. 2017 Pyšely
1. 23 250 Kč NIČ Petr   10 000 Kč 4 250 Kč 9 000 Kč
2. 21 000 Kč STRACHOTA Květoslav 5 250 Kč 7 750 Kč 3 000 Kč 5 000 Kč
3. 19 250 Kč NĚMEČEK Jiří 5 250 Kč 7 750 Kč 6 250 Kč  
4. 16 916 Kč ŠTROUGAL Petr 5 250 Kč 10 000 Kč   1 666 Kč
5. 15 833 Kč NECHANICKÝ Rudolf 833 Kč 15 000 Kč    
6. 14 833 Kč BABICKÝ Alan 833 Kč 7 750 Kč 6 250 Kč  
7. 14 500 Kč ŠIMEK Vít 9 000 Kč 5 500 Kč    
8. 12 250 Kč JUHANIAK Jan 5 250 Kč 3 000 Kč   4 000 Kč
9. 12 000 Kč JANOŠÍK Viktor   7 750 Kč 4 250 Kč  
10. 10 166 Kč SKOPOVÝ Petr 2 250 Kč 4 000 Kč 2 250 Kč 1 666 Kč
11. 9 000 Kč VANTUCH Milan     9 000 Kč  
12. 7 833 Kč LIZÁNEK Lukáš 3 000 Kč 4 500 Kč 333 Kč  
13. 7 000 Kč JANDA Jakub       7 000 Kč
14. 5 750 Kč JUHANIAK Filip   3 500 Kč 2 250 Kč  
15. 5 500 Kč BAUER Martin   5 500 Kč    
16. 5 000 Kč TRUPL Ondřej       5 000 Kč
17. 2 499 Kč ŠPŮR Ondřej 833 Kč     1 666 Kč
18. 2 250 Kč MAREŠ Otakar 2 250 Kč      
19. 1 666 Kč KOMÍNEK Tomáš       1 666 Kč
20. 1 666 Kč PŘÍHODA Karel       1 666 Kč
21. 1 666 Kč KARL Herbert       1 666 Kč
22. 1 500 Kč MRŮZEK Petr     1 500 Kč  
23. 1 000 Kč BRADLEY Steve   1 000 Kč    
24. 1 000 Kč VÁVRA Luboš   1 000 Kč    
25. 1 000 Kč PETR Jaroslav   1 000 Kč    
26. 333 Kč TOMAN Marek     333 Kč  
27. 333 Kč JANDA Jiří Ing.     333 Kč